Clubnaam: V.C. Nazareth-Eke
Stamnummer: 04281
Clubkleuren: blauw-blauw-blauw


Logo:

Voetbalterreinen:
  Gemeentelijk voetbalcomplex Nazareth
  Drapstraat 88 - 9810 NAZARETH
  Kantine: 09 385 67 22
  Rekn.: BE15 1030 1997 8230
  BIC: NICABEBB
  BTW BE 0448.456.734

Secretariaat:
  Juni-Juli: GESLOTEN.
  Vanaf 1 augustus t.e.m. 31 mei: elke woensdag van 18.15u. tot 19.30u.
  Of op afspraak: vrijdag 19 tot 21u. en zaterdag 10 tot 12u. 

  Jacque Deman - 0477 60 53 30 - jacquedeman@proximus.be

Situering terreinen:

 
Voorzitter:
  Peter Puelinckx - 0476 46 06 12 - peter.puelinckx@proximus.com

Penningmeester:
  Willy Vanmechelen - 0475 85 12 18 - willyvanmechelen@live.be

Secretaris - Gerechtigde correspondent:
  Jacque Deman - 0477 60 53 30 - jacquedeman@proximus.be 

Sportief beleid seniorwerking:
  Peter Puelinckx - 0476 46 06 12 - peter.puelinckx@proximus.com
  Willy Vanmechelen - 0475 85 12 18 - willyvanmechelen@live.be
  Bart Thierie - 0476 31 35 56 - bartthierie@telenet.be

Bestuursleden:
  Dirk Van Haute - 0499 13 28 10 - d.vanhaute@telenet.be
  Erik Haeck - 0494 90 88 46 - erik.yorben@skynet.be
  Frans Van Overmeire - 0498 45 95 48 - frans.van.overmeire@telenet.be
  Geert De Rycke - 0492 27 37 40 - keoni@pandora.be
  Mary Morreau - 0485 70 28 87
  Nancy Dhondt - 0496 95 59 56 - nicoyde@telenet.be
  Pascal Marchand - 0479 42 51 32 - pascalmarchand@telenet.be
  Patricia Van Renterghem - 0486 63 99 47 - patricia181@live.be
  Piet Maebe - 0497 72 29 06 - piet.maebe@telenet.be
  Stephane Depuydt - 0495 04 85 76 - buffajax@hotmail.com
  Yvan Vlerick - 09 385 67 46 - ivanvlerick@gmail.com

Jeugdcoördinators:
Onderbouw - U6 > U11
  Ken Duchatelet - 0485 89 75 04 - ken_duchatelet_@hotmail.com
Bovenbouw - U12 > U17
  Luc De Wispelaere - 0476 99 90 55 - luc.dewispelaere@hotmail.com

Consultant jeugdwerking:
   Piet Maebe - 0497 72 29 06 - piet.maebe@telenet.be 

Jeugdsportcoördinator:
  Luc De Wispelaere - 0476 99 90 55 - luc.dewispelaere@hotmail.com

Sponsoring: 
  Willy Vanmechelen - willyvanmechelen@live.be
  Peter Puelinckx - peter.puelinckx@proximus.com
  Geert De Rycke - keoni@pandora.be
  Jacque Deman - jacquedeman@proximus.be 

Webmaster:
  Jacque Deman - 0477 60 53 30 - jacquedeman@proximus.be